Τετάρτη 1 Μαΐου 2019

Παλιοί - Νέοι 3-3 (Φωτορεπορτάζ)

Πιστοί στην καθιερωμένη γιορτή!
Για άλλη μια χρονιά πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το καθιερωμένο ντέρμπι ανάμεσα στους Παλιούς και τους Νέους παίχτες της ομάδας μας. Υπήρχε μεγάλη συμμετοχή και όλοι το χάρηκαν με το παραπάνω. Η ομάδα παρείχε νερά χυμούς και γλυκά στους συμμετέχοντες καθώς επίσης και τις αναμνηστικές φανέλες του αγώνα!

Τελικό σκορ 3-3 με τους Παλιούς να ισοφαρίζουν 5 λεπτά πριν τη λήξη και να αστοχούν σε πέναλτι στις καθυστερήσεις. Από τα αποδυτήρια των Παλιών διέρρευσε η πληροφορία πως το πέναλτι χάθηκε σκόπιμα για να μην στεναχωρήσουν τα μικρά παιδιά, μέρες που είναι!!

Τα γκολ για τους Παλιούς σημείωσαν οι Καλούδης Κώστας, Ρικάς Γιάννης και Καλούδης Βαγγέλης, ενώ για τους Νέους 2 σημείωσε ο Καλησπεράτης Γιάννης και ένα ο Λέσσης Χρύσανθος.

MVP ήταν ο Καλησπεράτης ο οποίος σημείωσε 2 τέρματα και διαμαρτύρεται ότι αδίκως του ακυρώθηκε τρίτο γκολ ως οφ σάιντ. (Το VAR δικαίωσε τον άρχοντα του αγώνα Ρέβη Νίκο!!!).