Κυριακή 2 Απριλίου 2017

27η Αγωνιστική: ΑΠΣ Κεραυνός Αγίου Νικολάου - ΑΕ Μέγας Αλέξανδρος 1-5

Επιεικώς ανύπαρκτοι.
Χωρίς διάθεση και ενέργεια κάναμε μακράν τη χειρότερη φετινή μας εμφάνιση. Καταφέραμε να δεχτούμε 4 γκολ σε λιγότερο από 40 λεπτά, με μόνη καλή στιγμή, για εμάς, μια κεφαλιά του Καλούδη Θ. που πέρασε λίγο άουτ, περίπου στο 20'. Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαμε καλύτερα και χάσαμε μεγάλες ευκαιρίες για να μειώσουμε το σκορ(και να μετριάσουμε την ήττα) με τους Δημουλή Ν. Δημουλή Α. ξανά με το Δημουλή Ν. και με το Ρέβη Ν.. Τελικά καταφέραμε να πετύχουμε ένα τέρμα με κεφαλιά του Καλούδη Θ. έπειτα από ωραία σέντρα του Λέσση, όμως οι φιλοξενούμενοι σκόραραν εκ νέου σε μια αντεπίθεση στο 90' και έγραψαν το τελικό 1-5. Το ματς για εμάς αποτελεί μια κάκιστη παρένθεση καθώς τίποτα δεν προμήνυε την εμφάνιση αυτή. Συνεχίζουμε προσπαθώντας να  επαναφέρουμε την απόδοση μας σε επίπεδα όπως στους αγώνες με Στρογγυλή, Βαλανειό κ.α.

Αγωνίστηκαν: (Καλούδης) Ρέβης Ν., Δημουλής Α.(Νικομάνης), Καλούδης Ε., Ρέβης Ν., Κυπριώτης(Ρέβης Λ.), Λέσσης, Βάγιας, Δημουλής Ν., Καλούδης Θ., Ρέβης Τ., Δημουλής Β.(Δημουλής Ν.)