Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2017

17η Αγωνιστική: ΑΠΣ Αετός Κουσπάδων - ΑΠΣ Κεραυνός Αγίου Νικολάου 2-0 (Φωτογραφίες)

Αναζητείται επειγόντως γκολ!
Για άλλον ένα αγώνα δεν καταφέραμε να σκοράρουμε, δεχτήκαμε 2 φτηνά γκολ από μεγάλες μπαλιές στην πλάτη της άμυνας και μοιραία χάσαμε. Για την ιστορία αναφέρουμε κάποιες από τις πιο σημαντικές φάσεις για γκολ που δημιουργήσαμε. Τεράστια ευκαιρία έχασε ο Καλούδης Θ. , περίπου στο 10', αμαρκάριστος σε τετ α τετ έστειλε τη μπάλα άουτ. Στα μέσα του ημιχρόνου ο Ρέβης Ν. έπειτα από στημένο βρέθηκε μόνος στη μικρή περιοχή αλλά ούτε αυτός κατάφερε να σκοράρει, Το ίδιο συνέβει και στο δεύτερο ημίχρονο με την κεφαλιά του Λέσση, ο οποίος ήταν ο κορυφαίος για την ομάδα μας(αν όχι του γηπέδου), να απομακρύνεται πάνω στη γραμμή από αμυντικό και σουτ του Ρέβη Κ. λίγο αργότερα με εξουδετερωμένο τερματοφύλακα, να κοντράρει σε αμυντικό λίγο πριν περάσει τη γραμμή του γκολ.

Αγωνίστηκαν:(Καλούδης) Κοντζιάλης, Βάγιας(Βλαχόπουλος), Καλούδης Ε., Ρέβης Ν., Ρέβης Κ., Κυπριώτης, Λέσσης, Δημουλής Π., Δημουλής Ν.(Νικομάνης), Μηνάς, Καλούδης Θ.